Redakcja portalu SPOTTER.PL

  1.   Jolanta Janczyk "olenka"
  2.   Andrzej Rejter "andrew23" - z-ca redaktora
  3.   Grzegorz Rola "Gryniek" - redaktor naczelny
  4.   Sebastian Bieńkowski "w@ldi"
  5.   Jacek Waszczuk "Jacek Waszczuk" - z-ca redaktora

 

Jacek Waszczuk "Jacek Waszczuk", jacek.waszczuk@spotter.pl

Nieuleczalny pasjonat lotnictwa w każdej postaci. Początkowo moim konikiem było lotnictwo II WŚ. Obecnie zakres zainteresowań znacznie się rozszerzył. W ostatnich latach udało mi się połączyć zainteresowanie lotnictwem z fotografią. Zawodowo w żaden sposób nie jestem związany z lotnictwem, choć jak każdy chłopak chciałem być pilotem. Samodzielne latanie to krótki epizod w życiu z budową lotni i próby latania w końcu lat siedemdziesiątych czyli w okresie gdy ten sport dopiero raczkował w Polsce. Od kilku lat można mnie spotkać na forum spotter.pl - natomiast od bardzo wielu lat jestem bywalcem lotnisk i baz wojskowych w kraju i za granicą. Obecnie jestem zaangażowany we wspólne przedsięwzięcie czyli utworzenie popularnego portalu lotniczego przy forum spotter.pl

   

 

Sebastian Bieńkowski "w@ldi", sebastian.bienkowski@spotter.pl

        Od kiedy pamiętam fotografia towarzyszyła mi w życiu codziennym. Pierwszy aparat otrzymałem w wieku 8 lat, a z upływem czasu do pasji fotografowania doszło modelarstwo lotnicze. Udział w pierwszych pokazach lotniczych spowodował, że stałem się aktywnym miłośnikiem lotnictwa utrwalającym najciekawsze i najpiękniejsze momenty pokazów w postaci fotografii. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż każda chwila spędzona na imprezach lotniczych to nieustanny dreszcz emocji, charakterystyczny dźwięk startującego odrzutowca i uzależniający zapach nafty lotniczej.

 

 

 

     

 

Grzegorz Rola "Gryniek"  , grzegorz.rola@spotter.pl

Lotnictwo pokochałem w wieku 13 lat. Możliwości lotnictwa wojskowego w okresie PRL spowodowały u mnie, że lotnicze szaleństwo zamieniłem na pasję. Znam smak pierwszego samodzielnego lotu, latania ponad chmurami i potęgę Matki-Natury.

To, co kocham - fotografuję, opisuję i sklejam. Taki jestem po prostu.

 

 

       

 

Andrzej Rejter "andrew23" , andrzej.rejter@spotter.pl

Odkąd pamiętam - słysząc huk silników samolotów przelatujących w pobliżu - zadzierałem głowę wysoko ku niebu. Pozostawiane przez samoloty na niebie smugi kondensacyjne rozbudzały moją wyobraźnię o lotnictwie. Będąc jeszcze uczniem szkoły podstawowej zacząłem kupować "Skrzydlatą Polskę" - wtedy głównie oglądałem zdjęcia tam zamieszczane. Pasja lotnicza odezwała się we mnie ze zdwojoną siłą kilka lat temu. Interesuje mnie zarówno lotnictwo cywilne, jak i wojskowe. Jestem pełen podziwu i uznania dla ludzi lotnictwa.

W praktycznym wymiarze moje zainteresowanie lotnictwem znajduje odzwierciedlenie w robieniu zdjęć lotniczych, które umieszczam w internetowych galeriach.

Cieszę się, że spotkałem podobnych sobie ludzi w Stowarzyszeniu SPOTTER.PL i wspólnie możemy dobrze bawić się z lotnictwem w tle.

     

 

 

Adres Wydawcy i Redakcji:
Stowarzyszenie SPOTTER.PL
01-651 Warszawa, ul. Gwiaździsta 31/96
e-mail: redakcja@spotter.pl

Stowarzyszenie zwykłe "Stowarzyszenie Spotter.pl" nr ewidencyjny 755 zgłoszone w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy.

Portal internetowy zarejestrowano w Sądzie Okręgowym w Warszawie oraz Bibliotece Narodowej - w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych ISSN 2300-3227